Przedłużanie i zagęszczanie włosów

METODY PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW KTÓRE WYKONUJĘ :

1. Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN Hair Extensions© (EASY LOOP; „Pętelkowa”) – Polega na doczepianiu włosów za pomocą malutkich, antyalergicznych obrączek przymocowanych mechanicznie do pasemka, zaciskanych na wydzielonych pasemkach za pomocą cążków.

2. Metoda Microrings – Są to małe obrączki zaciskane na włosach, dobierane w kolorze naturalnych włosów klientki . Nie polecane dla osób które są uczulone na nikiel.

3. Metoda keratynowa (na ciepło) – Pasemka są mocowane do włosów za pomocą zgrzewów keratynowych (niekiedy stosowane są inne substancje na bazie keratyny, żywicy lub wosku pszczelego). Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, dzięki regulacji grubości pasemka.

4. Ultradźwięki – Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji” do przedłużania włosów. Urządzenie służące do przedłużania włosów za pomocą ultradźwięków które rozpuszczają keratynę ,, na zimno „ zgrzewy są płaskie praktycznie nie widoczne i nie wyczuwalne.

5. Metoda taśmowa –tissage – Polega na doczepieniu włosów za pomocą wszycia całych kawałków taśmy.

6. Metoda na tulejki – Cienkie, podłużne tulejki zaciskane na 2. Dyskretne, świetnie trzymają pasemka. Dobierane pod kolor włosów. Metoda ta jest idealna do zagęszczania i przedłużania włosów cienkich i normalnych.

7. Metoda na tulejki termokurczliwe – Metoda przedłużania włosów z wykorzystaniem tulejek termokurczliwych, które pod wpływem ciepła ze zgrzewarki lub ultradźwięków, kurczą się, zaciskając i łącząc włosy klientki z pasemkami.

8. Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło) – Pistolet aplikuje na pasma gorącą keratynę z roztopionego wkładu, tzw. pałeczki keratynowej, łączenia mogą zostać wykonane precyzyjnie, ze względu na możliwość doboru ilości substancji łączącej do grubości pasemka.

9. Metoda JAPOŃSKA – warkoczykowa – W klasycznej metodzie japońskiej stosuje się włosy syntetyczne, ale istnieje również sposób na wykorzystanie włosów naturalnych. Pasemko do przedłużania zostaje wplecione we włosy warkoczem.

10. Warkoczyk przestrzenny/3D – Metoda zbliżona do metody japońskiej – również polega na zapleceniu warkoczyka łączącego włosy z głowy z włosami do przedłużania.

11. Metoda clip on/off (Clip-in) – taśmy na klipsach Bardzo popularna metoda przedłużania włosów na spinki/klipsy. Włosy na taśmie w dłuższych fragmentach, bądź pasemkami, wpina się za pomocą specjalnych małych spineczek we włosy – Najszybsza metoda przedłużania włosów.

12. Metoda TAPE-ON/TAPE-OFF/Easy-On – „kanapkowa” – Jest to metoda polegająca na doklejeniu włosów na taśmie za pomocą profesjonalnego kleju LIQUID GOLD z drobinkami złota .

13. Hot pot – Hot pot, czyli urządzenie do rozpuszczania substancji łączącej w podgrzewanym pojemniczku , możliwość wydzielania każdej grubości pasm. Łączenia są trwałe przy odpowiedniej pielęgnacji .

14. Micro skóra – nie chirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów bez użycia skalpela.

15. Hair talk – Polega na łączeniu dwóch przeźroczystych taśm (plasterków) , pomiędzy którymi znajdują się włosy.

16. Metoda Brazylijska HIT – Polega na przymocowaniu pasma włosów za pomocą odpowiedniego splotu