Olaplex

OLAPLEX już dostępny w naszym studiu AFRO HAIR BRAIDING

BESTSELLER W REGENERACJI WŁOSÓW w trakcie koloryzacji….

Radykalna zmiana koloru bez konsekwencji.
Dzięki nowe technologii Olaplex nie musisz rezygnować z koloryzacji. Możesz bawić się kolorami, a Twoje włosy będą wygładzone, lśniące i zdrowe.

NA CZYM POLEGA REWOLUCYJNE DZIAŁANIE OLAPLEXU?

Olaplex jest przełomem w dziedzinie fryzjerstwa, daje nieograniczone możliwości kreowania koloru, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy!

System Olaplex został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych, takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów i sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące ,maksymalnie redukuje zniszczenia i zwiększa trwałość i blask koloru już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji.
OLAPLEX stosuje się nie tylko w czasie zabiegów fryzjerskich, ale także jako silną regenerację zniszczonych włosów zabiegami fryzjerskimi.

Przeciwwskazania do zabiegu Olaplex

Produkty wchodzące w skład systemu Olaplex są całkowicie bezpieczne i mogą je stosować nawet kobiety w ciąży. W ich składzie nie ma amoniaku, silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, ani glutenu, nie uczulają ani nie podrażniają skóry głowy. Jedynym przeciwwskazaniem jest farbowanie włosów henną – składniki systemu wchodzą w reakcje ze składnikami henny, co może dać na włosach niespodziewany efekt kolorystyczny, którego ciężko będzie się potem pozbyć